Klantbeoordelingen
Klanten geven ons een 9.2
Uw mening is belangrijk voor ons. Daarom kunt u altijd uw beoordeling achterlaten. Hieronder leest u hoe onze klanten over ons denken.
Spelregels klantbeoordelingen
Het is belangrijk dat reviews betrouwbaar zijn. Daarom hebben wij spelregels opgesteld. Ook leggen wij uit hoe het totaalcijfer tot stand komt en hoe wij met uw privacy omgaan.
1699 reviews
Sorteer op:
cijfer:
10
Anoniem
09-01-2024
ZLM reageert bij een calamiteit heel geruststellend en zorgt voor een (tijdelijke) oplossing.
Ik meldde mijn probleem op een zondagochtend ; de medewerkster zei: we sturen vandaag nog iemand die kan helpen. Dan heeft u toch een rustige zondag! En dat gebeurde ook.
cijfer:
3
Anoniem
06-01-2024
Na aanrijding en total loss verklaring met politierapport van schuldige tegenpartij volgen beloftes van we schieten t geld wel voor etc etc uiteindelijk kun je maanden wachten op je geld ..... wij hadden beter verwacht van zlm !
cijfer:
9
R.Verboven van Beek
05-01-2024
IK beveel voor iedereen Z.L.M. verzekeringen aan.
Vriendelijk ,goede uitleg en denken met je mee over verzekeringen.
cijfer:
9
Mark van Lierop
04-01-2024
Altijd direct iemand aan de telefoon en een zeer correcte no-nonsense afhandeling.
cijfer:
10
Ton Gondrie
02-01-2024
De ZLM heeft een klantvriendelijke en rechtschapen bedrijfsvoering. Voor mij persoonlijk is dat zeer belangrijk en daarom waardeer ik dat zeer.
cijfer:
10
R.Haans
27-12-2023
ZLM is een 'menselijke' verzekeringsmaatschappij. Vriendelijkheid, goed kunnen luisteren, meedenken, ter zake deskundig, hulpverlenend, empathie, staan bij deze maatschappij voorop. Meerdere malen heb ik dat mogen ervaren. Bijgevolg ben ik dus al heel wat jaren klant. Daar heb ik nog geen moment spijt van gehad. Zij maken in de praktijk hun leuze waar: "U tevreden, wij tevreden." Zeer aan te bevelen.
cijfer:
9
Anoniem
26-12-2023
In al die jaren waarin ik verzekerd ben bij ZLM nog nooit teleurgesteld in;
- de snelheid van afhandelen,
- de vriendelijkheid en bereikbaarheid van de medewerkers,
- de deskundigheid en het meedenken,
Al met al het idee dat ik met een sympathiek en integer bedrijf te maken heb, waarbij niet het hoogste doel is om een nog grotere winstmarge te bereiken.
cijfer:
9
j.c.schevers
26-12-2023
Prijs kwaliteit verhouding is zeer goed