Verzekerd van of voor de zon?

U bent milieubewust. Daarom heeft u zonnepanelen. Maar hoe zit het met de verzekering van die zonne-installatie? Is deze meeverzekerd met een woonhuisverzekering? Of niet? Lastige vraag! Hieronder leest u of u verzekerd bent in uw situatie.

zonnepanelen

U heeft een eigen huis

U bent verzekerd als u garantie tegen onderverzekering op uw woonhuisverzekering heeft. Ook als de schade hoger is dan het bedrag waarvoor u met uw woonhuisverzekering verzekerd bent. Uw zonne-installatie is niet verzekerd als u geen garantie tegen onderverzekering heeft. Geef dan aan ons door dat u wel een zonne-installatie heeft. Daarvoor belt u ons team Advies & Acceptatie. U bereikt hen op telefoonnummer 0113 – 238 880 of via info@zlm.nl.

U huurt uw huis

Huurt u een huis? En heeft u zelf een zonne-installatie aangelegd? Neemt u dan ook contact met ons op om de zonne-installatie mee te verzekeren.

Wat valt er onder uw woonhuisverzekering?

Uw zonne-installatie valt onder de woonhuis- of inboedelverzekering. Daarmee bent u onder andere verzekerd tegen schade door storm of hagel. Wilt u weten wat er nog meer onder deze verzekering valt? Lees dan hier de voorwaarden.

Heeft u vragen?

Heeft u nog vragen? Neemt u dan gerust contact op met ons team Advies & Acceptatie. U bereikt hen op telefoonnummer 0113 - 238 880 of via info@zlm.nl.